Chefparade – Főzni jó, együtt főzni még jobb!

Ezzel a szlogennel biztat és csalogat minket Budapest egyik legnagyobb tapasztalattal rendelkező főzőiskolája. Csokik, sütemények, nemzetközi ételkülönlegességek várnak arra, hogy megtanuld elkészíteni őket, miközben különleges élményben van részed. Immáron kilenc éve nyitotta meg kapuit a város legnagyobb főzőiskolája. A kezdeti események gyors ütemben való fejlődését az is mutatja, hogy mára már öt helyszínen, több mint 600 m2 -en kínálnak különböző kurzusokat. A Páva utcában – ez volt az első helyszín –, a Sas utcában, a Bécsi úton és Etyeken is élvezheted a főzőiskola programjait. Itt közös kerti főzésre, csapatépítésre, ünneplésre invitálnak … Bővebben: Chefparade – Főzni jó, együtt főzni még jobb!